Csak azok a hosszabbítások ne lennének...

A Nyír-Wetland megyei I. osztály 5. fordulójában a megyeszékhelyre látogattunk és nagylelkű vendégnek bizonyultunk.

Nyíregyháza Spartacus II. – Ibrány SE 2–1 (1–1) Örökösföld, 100 néző, v.: Papp I.

Az első félidő kiegyenlített játékot, hatalmas csatát hozott, egy-egy góllal térhettek pihenőre a srácok.

A második játékrészre még több energiát fordított a vendégcsapat, amely ziccerek sokaságát hagyta ki, illetve védett kiválóan Talián.

Ahelyett, hogy egy kényelmes, többgólos vendégsiker született volna, a kis Szpari a végén begyötörte a győztes gólt.

Gratulálunk ellenfelünknek, nekünk pedig marad a savanyú szőlő, meg a szimpatikus, nagyszerűen focizó vesztes szerepe...

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Nyíregyháza Spartacus II.: Talián L. – Tagai A., Rácin (Kecskeméti P.), Pataki B., Tangel L. (Torkos M.), Hunyadi B., Magyar G., Nagy G., Gönczör R., Szűcs D., Sztankó D. (Németh Sz.).

Edző: Huszák Géza.

Ibrány SE: Tóth N. – Makai I., Szőlősi P., Nagy D., Lakatos B., Csáki J. (Szabó M.), Somogyi T. (Lyáh A.), Gergely B., Kovács G. (Pápa Sz.), Jeddi B., Haburcsák K. (Kiss P.).

Edző: Kiss Tamás.

Gól: Pataki B., Torkos M., illetve Nagy D.

Huszák Géza: – Nagyon jó csapatot ismertünk meg az Ibrányban, bár ezt tudtuk előre is. El kell ismerni, a második félidőben akadtak olyan periódusok, amikor meg nyerhették volna a mérkőzést, a döntő találatot viszont mi vittük be.

Kiss Tamás: – Nem érdemeltünk vereséget, de ilyen a futball. Lassan, tényleg templomba kell elmenni, hogy ami munkát beleteszünk, az egyszer már szerencsével párosuljon.