Pontmentés a végén!

Végig nyomás alatt tartva az ellenfelet, csak a végén sikerült pontot menteni Tiszakanyáron. A Tiszántúli Takarék megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának mérkőzéseit rendezték hétvégén.

Tiszakanyár SE – Ibrány SE 1–1 (1–0) Tiszakanyár, 200 néző, v.: Séra (Kujbus, Varga).

A hazai csapat megismételte őszi teljesítményét. Első és egyetlen kidolgozott helyzetüket gólra váltották, majd mesteri módon húzták az időt, tördelték a játékot egy erélytelen játékvezetés mellett. Csapatunk végigtámadta a 90 percet, de ismét kimaradtak a legordítóbb gólhelyzetek is. Gratulálunk Tiszakanyár csapatának, sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban. Hajrá Ibrány - mindörökké!

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Tiszakanyár SE: Kanyári – Molnár, Tóth (Timkó), Bodnár, Varga (Vicickó), Illés, Csáki R., Nagy Á. (Rézinger), Soós (Matisz), Csáki P., Jánvári.

Játékos-edző: Csáki Róbert.

Ibrány SE: Félegyházi – Majoros, Nagy D., Csáki J., Somogyi T. (Kiss), Szabó, Gergely (Farkas), Kovács, Jeddi, Haburcsák (Somogyi M.), Pócsi.

Játékos-edző: Kiss Tamás.

Gól: Nagy Á., illetve Majoros.

Ifi: 2–1.

Csáki Róbert: – Összességében igazságos eredmény született, de nagyon fájó a kilencvenedik percben két pontot veszíteni. Boldog születésnapot kívánok a gólszerzőnknek, Nagy Ádámnak, az érettségizőknek sok sikert, és jobbulást az orrcsonttörést szenvedett ifjúsági játékosunknak!

Kiss Tamás: – A játékosokat elmarasztalni nem tudom, hiszen egész mérkőzésen mindent megtettek a győzelem érdekében.