Felavattuk az eredményjelző táblát

Továbbra is vezetjük a tabellát, hiszen az eddig azonos pontszámmal álló nagyecsedi csapatot magabiztosan ültettük fel a hazafelé tartó járatra. Lezajlott a Tiszántúli Takarék Megyei I. osztáy soron következő bajnoki fordulója.

Ibrány SE - Nagyecsedi RSE 6:1 (3:1). Ibrány, 300 néző. Vezette: Németh (Jakab, Varga)

Ellentmondást nem tűrően kezdte a mérkőzést a hazai csapat, mert aki pár percet késett, az máris lemaradt az első gólról... Az ecsedi szurkolótábor közéjük tartozott... 30 perc elteltét követően eldőltek a lényegi kérdések, izgalmat a félidő végén szerzett vendéggól jelentett. A második félidőt gyakorlailag letudtuk valamirevaló Tóth Norbi védés nélkül, és az az igazság, hogy gólarányt is javíthattunk volna. Az ecsedi drukkerek néha a csapatukkal is foglalkoztak, de inkább a mocskolódásban jeleskedtek. Persze errefelé, mostanában savanyú nekik (is) a szőlő... Sok sikert Nagyecsednek a bajnokság hátralevő részében.

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Ibrány SE: Tóth, Pócsi, Csáki, Jeddi, Balogh, Farkas, Gergely (Kovács), Majoros Kiss P.), Nagy, Kiss T. (Szabó), Somogyi M. (Somogyi T.)

Vezetőedző: Madalina György

Nagyecsed RSE: Makó, Ádámszki (Nyíregyházi) Zámbó (Bodogán), Sarkadi, Marinas, Ascsillán (Rosszel), Nyíri, Homann, Kóka, Dobos, Erdős (Bulyáki).

Játékosedző: Ádámszki Róbert

Gól: Nagy D. 3, Kiss T. 2, Majoros, illetve Nyíregyházi.

Kiállítva: Nyíri (24.).

Ifi: elmaradt.

Madalina György: – Két jó csapat találkozott egymással,ám a mérkőzés színvonala elmaradt egy rangadóétól. A kiállítás rányomta a bélyegét a találkozóra, és hogy nem lett jobb a találkozó, arról a vendégjátékosok is tehetnek.

Ádámszki Róbert: – Két potyagól, és a felesleges kiállítás eldöntötte a mérkőzést. Az ecsedi szurkolók még 3–1 után is kitettek magukért. Ez volt a meccs egyetlen pozitívuma.