Egyedül nem megy...

A sokáig legfőbb üldöző és ősszel némi tüskét okozó Apagy látogatott városunkba vasárnap és látnia kellett, hogy egyedül nem megy... A labdarúgó megyei II. osztály, Pannónia Zrt.-csoportjában a 28. forduló mérkőzéseit rendezték.

Ibrány SE – Apagy SE 5–1 (0–0) Ibrány, 100 néző a napos oldalon, amúgy 300... Vezette: Tassy.

Érződött az egy hét alatt lejátszott három mérkőzés a srácokon. A szünetről viszont már egy másik csapat futott ki a gyepre, akik korrekt játékvezetés mellett néhány perc alatt eldöntötték a vitás kérdéseket. Hajrá Ibrány - mindörökké!

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Ibrány SE: Szobonya G.- Deme A., Vidoven M., Farkas M., Kiss P., ( Gergely B.), Majoros Á., Madzin I., Kiss T., ( Dobránszki M.)Csáki J., Kovács G.,( Jeddi B.), Somogyi M., ( Boros I.)

Edző: Madalina György.

Apagy SE: Polgári L. (Svelta Z.)- Marcsek T., Trencsényi R., Árpási D., Nagy J.,(Kozák R.), Lakatos J., Hegedüs L., Horváth G., Marics T., Halastyák Á., Rubóczki K.,(Varga Z.)

Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Madzin I.(3), Csáki J., Somogyi M., illetve Kozák R.,

Ifi: 10:0-ás állásnál a vendégek nem jöttek ki a második játékrészre.

Madalina György: – Elismerés jár az Apagynak, 27 meccsen ma szenvedte el a második vereségét. Rajtunk látszott a hétközi kupamérkőzés miatti fáradtság, ráadásul rossz felfogásban is játszottunk. Félidőben rendeztük a sorainkat, és a második félidei játékunk alapján megérdemelt biztos győzelmet arattunk. Jó játékvezetés.

Németh Attila: – Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, a második félidőben a kapusunk megsérült, ami 10 perc rövidzárlatot eredményezett, ez pedig három gólt. Gratulálok az Ibránynak, megérdemelten nyert.